pro všechny návštěvníky jsme připravili

manuál

1.výběr vstupu do fff

Při příchodu si na baru vyberete formu vašeho vstupu do fitness nebo na lekci. Vybírat můžete z jednorázového vstupu, vstupu na permanentku nebo vstupu na základě uzavřené členské smlouvy. Je-li to vaše první návštěva, doporučujeme poprvé jednorázový vstup, abyste měli možnost vše pořádně okouknout a zjistit, zda se vám u nás bude líbit – osobní pocit a vzájemná „chemie“ je alfa omega každého úspěšného a trvalého vztahu – a my s vámi trvalý vztah mít rozhodně chceme. 

2.klíčky od šatny

Po úhradě vašeho vybraného vstupu dostanete za jakýkoliv doklad ( OP, kartička zdravotní pojišťovny, studentský průkaz, karta na MHD apod. ) klíček od šatny, kde se můžete převléci a zanechat si věci, které do fitka nepotřebujete. Přezouváte se hned u vstupu, ve fitness je všude čistá zóna, kam lze pouze v přezůvkách. .

3. Spalovač? Nyní

Chcete-li před cvičením zakoupit spalovač, „nakopávač“ apod., ideální doba je před tím, než se odsunete do šatny. .

4. RUČNíky & zákaz skla

Do posilovny i na lekci je nutné mít svůj ručník – pokud jste jej poprvé zapomněli, můžete si jej za poplatek zapůjčit na baru. Stejně tak nápoje – na plochu nejsou povoleny skleničky od baru pouze plastové nádoby, které prosím po sobě ( jsou-li jednorázové), zmačkané vyhazujte do košů označených PLAST..

5. začněte cvičit

Jdete-li cvičit do posilovny a víte, jak na to, můžete vlastně hned začít tak, jak jste zvyklí..

6. nebo využijte trenéra

Jdete-li poprvé a nebo nejste-li si zcela jisti, doporučujeme alespoň v začátku využít kvalifikovaného fitness trenéra, který vám nejen poradí, ale bude pro vás i prvním parťákem v našem fitku. Kdo u nás trénuje si můžete prohlédnout na nástěnce, obsluha baru vám ráda sdělí více informací i ceny za osobní tréninky. .

7. dbejte pokynů lektora

Jdete-li na lekci vedenou lektorem, dbejte veškerých pokynů daného lektora. Vše vám ochotně ukáže a vysvětlí. .

8. domů nebo na bar

Po docvičení či lekci si již svou další cestu jistě najdete – ať už to bude rovnou do šaten, nebo na bar na protein apod..

9. mluvte s námi

Pokud se vám cokoliv v průběhu vaší návštěvy nezdálo, nelíbilo nebo  nebylo příjemné, rozhodně o tom neváhejte informovat obsluhu na baru. Naším cílem je být pro všechny příjemným a pohodovým fitkem, takže se snažíme reagovat v odstranění závad co nejrychleji. Pokud se stane, že se vám při cvičení cokoliv rozbije, opět informujte prosím obsluhu – nic se neděje, pouze potřebujeme evidovat pro případné řešení s pojišťovnou. .

Snad jsme na nic nezapomněli a trochu vám ulehčili první návštěvy našeho Fun Family Fitness. Celý tým se bude snažit, aby každá návštěva byla FUN stráveným časem.

David & celý tým FFF

TIPY PRO ZAČáTEČníky

Pokud nevíte, co si s sebou vzít na první trénink a jste ze své první návštěvy fitness centra nervózní, nemáte se rozhodně za co stydět. Všichni víme, jaké to je, začínat s něčím novým. Proto pro vás máme pár typů, abyste se cítili co nejpříjemněji:

Důležitá je sportovní a čistá obuv
Dále také sportovní oblečení jako legíny/kraťasy, triko a případně mikina
Ručník (ten vám případně zapůjčíme na recepci)
Obyčejná voda (nesycená)
Mobilní telefon, či jiná elektronická zařízení nechte zamčená v šatně, či na baru


Délka prvního tréninku by neměla přesahovat 60minut. Vaše tělo by si mělo postupně zvykat na zvyšování zátěže a ne ho hned prvním tréninkem „vylekat“
.

Pokud budete chtít poradit nebo si nebudete vědět rady co a jak dál, jsou zde osobní trenéři, se kterými se můžete domluvit na další spolupráci, či jen na sestavení vhodného tréninkového plánu. Pokud se zrovna v době vašeho příchodu nebude pohybovat ve fitness ani jeden trenér, nebojte se zeptat proškoleného personálu na recepci.